Automatizálási munkatárs

Dátum: 2024. okt. 11.

Hely: Békéscsaba, HU, 5600

Vállalat: Bonduelle

A Bonduelle-nél lehetőséget kínálunk tehetségeink számára, hogy jelentőségteljes küldetéseken dolgozzanak, melynek célja a bolygó erőforrásainak megőrzése, valamint egészséges növényi alapú termékeket kínálunk fogyasztók milliói számára szerte a világon. 🌽🫛

Ma a Bonduelle hazánk egyik jelentős élelmiszer-feldolgozója.
Az 1853-as francia alapítású családi vállalkozás immár több mint 30 éve van Magyarországon
és jelenleg 1000 embert foglalkoztat az országban található 3 gyárában.

Békéscsabai ipari központjába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

🎯Feladatok:

- meglévő vezérlések karbantartása és üzemeltetése az egész gyár területén

 - elektromos hibák elhárítása

 - új automatizálási rendszerek beüzemelése

 - elektromos kapcsolási rajzok készítése

✅Elvárások:

- elektronikai technikus vagy műszerész

- PLC programozási ismeretek (Omron , Schneider, Mitsubishi, Siemens)

- elektronikai alapismeretek

- jártasság automatizálásban és elektromos vezérlés tervezésben

- elektromos kapcsolási rajzok olvasása

☝️Előny:

- Eplan, CX-One  programok ismerete

- Villanyszerelésben, elektromos vezérlésekben szerzett tapasztalat

- IP alapú Ethernet hálózat ismerete

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőség

- Cafeteria

- Magánegészségügyi biztosítás

- Bónuszok

- Kedvezményes étkezési lehetőség

- Céges buszjárat vagy utazási költségtérítés

- Saját szálláshely